راه حل های کارآمد و هوشمند


شرکت دانش بنیان سیمرغ سها مفتخر به عرضه محصولات پهپادی با کاربری محلول پاشی، سمپاشی، کودپاشی و بذرپاشی است. این محصولات با تکیه بر دانش متخصصان شرکت سیمرغ سها طراحی و ساخته شده و به واسطه تولید قطعات حیاتی در واحد R&D شرکت، از کیفیت بسیار بالا و خدمات دهی مطلوب در سریعترین زمان بهره می برند. سه محصول کشاورزی فونیکس در ادامه معرفی شده که علاوه بر آن می توانید با تکمیل فرم ثبت سفارش، دقیقا همان پهپادی که میخواهید را تحویل بگیرید.

phoenixs3
پهپاد فونیکس m3 محصول شرکت دانش بنیان سیمرغ سها و در رده پرنده های مولتی روتور سبک با کاربری نقشه برداری، پایش و حراست هوایی است. این پرنده با با طراحی دقیق واحد R&D شرکت سیمرغ سها، مداومت پروازی بسیار بالایی نسبت به نمونه های مشابه خارجی دارد. پهپاد فونیکس m3 مجهز به خلبان هوشمند بوده و به سیستم لرزشگیر دوربین مجهز است که تصاویر با کیفیت بالا را ارائه می کند.همچنین طراحی این پرنده به گونه ای است که می تواند در کوتاهترین زمان به صورت بسته بندی فشرده جمع شده و سهولت حمل و نقل را به همراه داشته باشد.

phoenixs3
پهپاد فونیکس m2 محصول شرکت دانش بنیان سیمرغ سها و در رده پرنده های مولتی روتور سبک با کاربری نقشه برداری، پایش و حراست هوایی است. این پرنده با با طراحی دقیق واحد R&D شرکت سیمرغ سها، مداومت پروازی بسیار بالایی نسبت به نمونه های مشابه خارجی دارد. پهپاد فونیکس m2 مجهز به خلبان هوشمند بوده و به سیستم لرزشگیر دوربین مجهز است که تصاویر با کیفیت بالا را ارائه می کند.همچنین طراحی این پرنده به گونه ای است که می تواند در کوتاهترین زمان به صورت بسته بندی فشرده جمع شده و سهولت حمل و نقل را به همراه داشته باشد.

phoenixs3
پهپاد فونیکس m1 محصول شرکت دانش بنیان سیمرغ سها و در رده پرنده های مولتی روتور سبک با کاربری نقشه برداری، پایش و حراست هوایی است. پهپاد فونیکس m1 مجهز به خلبان هوشمند بوده و به سیستم لرزشگیر دوربین مجهز است که تصاویر با کیفیت بالا را ارائه می کند.همچنین طراحی این پرنده به گونه ای است که می تواند در کوتاهترین زمان به صورت بسته بندی فشرده جمع شده و سهولت حمل و نقل را به همراه داشته باشد.

سفارشی سازی

لطفا مقادیر درخواستی جهت سفارش سازی پرنده را در کادر های زیر وارد کرده و دکمه ارسال را بزنید