راه حل های کارآمد و هوشمند


شرکت دانش بنیان سیمرغ سها مفتخر به عرضه محصولات پهپادی با کاربری محلول پاشی، سمپاشی، کودپاشی و بذرپاشی است. این محصولات با تکیه بر دانش متخصصان شرکت سیمرغ سها طراحی و ساخته شده و به واسطه تولید قطعات حیاتی در واحد R&D شرکت، از کیفیت بسیار بالا و خدمات دهی مطلوب در سریعترین زمان بهره می برند. سه محصول کشاورزی فونیکس در ادامه معرفی شده که علاوه بر آن می توانید با تکمیل فرم ثبت سفارش، دقیقا همان پهپادی که میخواهید را تحویل بگیرید.

phoenixs3
پهپاد سمپاش فونیکس S3 محصول شرکت دانش بنیان سیمرغ سها و در رده پرنده های سنگین وزن با کاربری کشاورزی است. این محصول می تواند در سمپاشی مزارع، محلول پاشی، گردپاشی، کودپاشی و بذرپاشی استفاده شده و با سرعت و دقت بسیاربالاتر از روش های سنتی، اقدامات مراقبتی از محصول را ارتقا دهد. پهپاد فونیکس S3 مجهز به خلبان هوشمند بوده و با قابلیت فرمان پذیری اتوماتیک می تواند باتوجه به ابعاد و عوارض طبیعی زمین برنامه مناسب پاشش را ارائه دهد و کمترین وابستگی به خلبان و ایستگاه زمینی را دارد. همچنین به دلیل استفاده از سوخت شیمیایی، علاوه بر رسیدن به مداومت پروازی بالا، زمان شارژ پرنده برای پرواز بعد به کمتر از 3 دقیقه کاهش یافته است.

phoenixs3
پهپاد سمپاش فونیکس S1 محصول شرکت دانش بنیان سیمرغ سها و در رده پرنده های نیمه سنگین وزن با کاربری کشاورزی است. این محصول می تواند در سمپاشی مزارع، محلول پاشی، گردپاشی، کودپاشی و بذرپاشی استفاده شده و با سرعت و دقت بسیاربالاتر از روش های سنتی، اقدامات مراقبتی از محصول را ارتقا دهد. پهپاد فونیکس S1 مجهز به خلبان هوشمند بوده و با قابلیت فرمان پذیری اتوماتیک می تواند باتوجه به ابعاد و عوارض طبیعی زمین برنامه مناسب پاشش را ارائه دهد و کمترین وابستگی به خلبان و ایستگاه زمینی را دارد.

phoenixs3
پهپاد سمپاش فونیکس S2 محصول شرکت دانش بنیان سیمرغ سها و در رده پرنده های نیمه سنگین وزن با کاربری کشاورزی است. این محصول می تواند در سمپاشی مزارع، محلول پاشی، گردپاشی، کودپاشی و بذرپاشی استفاده شده و با سرعت و دقت بسیاربالاتر از روش های سنتی، اقدامات مراقبتی از محصول را ارتقا دهد. پهپاد فونیکس S2 مجهز به خلبان هوشمند بوده و با قابلیت فرمان پذیری اتوماتیک می تواند باتوجه به ابعاد و عوارض طبیعی زمین برنامه مناسب پاشش را ارائه دهد و کمترین وابستگی به خلبان و ایستگاه زمینی را دارد.

سفارشی سازی

لطفا مقادیر درخواستی جهت سفارش سازی پرنده را در کادر های زیر وارد کرده و دکمه ارسال را بزنید